Blog

Zimní péče o pleť

Vaše zimní kosmetická taštička od Secret of Beauty

O svou pleť bychom se měli pečlivě starat v průběhu celého roku. V zimě by však měla být naše péče o pleť ještě o kousek cílenější.
Zímní období má svá specifika. Pleť zatěžují mrazy, studený vítr, suchý vzduch, smog, ale i přechody ze zimy do vyhřátých místností a podobně.

Stejně tak, jako si na zimu připravíme šatník, měli bychom si také připravit naši ,,zimní‘‘ kosmetickou taštičku.

 

Společnost Secret of Beuaty pro Vás připravila seznam nejvhodnějších kosmetických produktů, které v zimě musí každá žena ve své kosmetické taštičce mít.Čištění pleti je základ.

Obličejové partie očistíme pleťovým mlékem Cleansing make-up removalem od hrubých nečistot (make-up, řasenka).
Cleansing make-up removal jemně a šetrně odličuje a čistí obličej od dekorativní kosmetiky. Pomáhá dobře odstranit nečistoty, ale také pečuje a nasycuje pleť potřebnou vláhou.
Je výborný i pro velice citlivou pleť a oční okolí.

Cleansing make-up removal
Hloubkové očištění pleti Lithocomplexem

V zimním období je často naše pokožka hrubší a sušší s viditelnými šupinkami. Nic takového nemusí být.
Stačí hloubkové očištění a regeneraci s Lithocomplex Active, který obsahuje speciální minerální kompozice pro dokonalou regeneraci a obnovu normálního obsahu vláhy v dermě.

Aplikace je velmi jednoduchá. Po odlíčení Cleansing make-up removalem očistěte kůži do hloubky.
Do suchého prášku Lithocomplexu přidáte trochu teplé vody a získáte kašičku konzistence husté smetany. Jemnými pohyby nanesete kašičku na mokrou kůži obličeje, krku dekoltu.
Necháte působit 1 minutu a opláchnete teplou vodou.

Lithocomplex Active
Nezapomínejte na Oči

jemná kůže víček v zimě strádá především klimatickými změnami a poklesem teploty. Lithocomplex for Eyelids je nový inovativní produkt pro šetrné hloubkové očištění kůže okolí očí. S pár kapkami vody z něj vytvoříte velice jemnou pastu, díky níž je proces očištění naprosto komfortní. Kůže okolí očí je pak svěží, mizí temné kruhy i vrásky.

Tip: Po očištění očního okolí Lithocomplexem doporučujeme nanést krém Contour, který vyživuje, vyhlazuje, vypíná a hydratuje jemnou kůži očních víček.

Lithocomplex for Eyelids
Ochrana, hydratace a výživa pro Vaši pleť

Krém Antioxidant zesiluje antioxidační ochranu kůže, intenzivně zvlhčuje a pomáhá udržovat normální vlhkost v kožních buňkách, vyhlazuje jemné vrásky.
Malé množství krému se rovnoměrně aplikuje na kůži obličeje a krku. Doporučuje se krém lehce vklepat konečky prstů. Po aplikaci byste měli počkat 5-10 minut před úplným vstřebáváním krému.

Krém antioxidant

Krém Regeneration podporuje obnovu a regeneraci, zlepšuje ochranné vlastnosti a snižuje citlivost kůže na nepříznivé účinky vnějšího prostředí. Podporuje hojení drobných ranek, zvyšuje pevnost a pružnost. Zvyšuje turgor a aktivuje tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové. Obohacuje kůži širokým spektrem vitamínů a minerálů vč. Vitamínu D.
Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Krém regenerační

Krém Moistening efektivně hydratuje a zjemňuje kůži obličeje, pomáhá obnovit normální obsah vláhy v epidermis. Má skvělé vyrovnané složení, pomáhá udržet vláhu na dlouhou dobu. Předchází předčasnému stárnutí kůže a projevu známek únavy.

Krém hydratační