Blog

Přidejte se k nám

Jste profesionální kosmetička? Zaregistrujte se k nám. Zjistěte více a připojte se ke krásné firmě. 

Hledáme nadšené kosmetičky, kterým záleží na zdraví a kráse jejich klientů a které touží po tom, aby jejich práce dávala smysl.
 

A co dává smysl vám?
 

Nám dává smysl pouze taková práce, která si zakládá na dlouhodobém, kvalitním vztahu s našimi klienty, a na kterou můžeme být patřičně hrdí.

Proto se vždy snažíme odvádět takovou práci, která předčí všechna jejich očekávání.


„Klient od nás musí dostat vždy něco navíc, co jinde nezíská. Začíná to milým přivítáním v salonu a končí nadšeným výrazem v jeho očích po provedení kosmetického ošetření.“
 

Určitě to dobře znáte. Klient ve vás vkládá velkou důvěru a tu nechcete nikdy zklamat. Jak ale dosáhnout vždy zaručeného výsledku?

Odpověď je snadná. Používejte kvalitní přírodní produkty, které neobsahují ani špetku chemie, ale vyvážený komplex přírodních složek.

To je jediný způsob, jak pleti svých klientů neubližujete, ale skutečně pomáháte. Přesně toto dokáže kosmetika Secret of Beauty.

Unikátní kombinace bylin a minerálů pleť hloubkově čistí. Suchá, prášková konzistence umožnila vyloučit veškeré konzervanty a zachovat plnou účinnost přírodních složek, které pleť nejen okamžitě viditelně omlazují a zkrášlují, ale také vyživují a tím i zlepšují všechny její funkce.


Chcete převzít zodpovědnost za svou práci? Chcete pracovat s vášní a pocitem, že děláte pro své klienty to nejlepší?


Není nic lehčího. ZAČNĚTE IHNED. Kontaktujte nás a my už se o vše postaráme. Seznámíte se s našimi produkty na vlastní kůži a zaškolíme vás.

Představíme vám speciální cenový program pro kosmetické salony, zaručíme vám exkluzivitu ve vašem okolí a budeme váš salon prezentovat na našich oficiálních stránkách Secret of Beauty.

Naše produkty jsou výhradně nabízeny v partnerských salonech a na jediném e-shopu www.secretofbeauty.cz, který pohlídá, aby vaši klienti zůstali pouze vašimi. 

 

Těšíme se na spolupráci!