About

Vítám Vás na stránkách Tajemství krásy. Jmenuji se Aneta Sejkorová a kromě toho, že jsem majitelka obchodu Secret of Beauty, jsem také profesionální kosmetička. Tomuto oboru se věnuji více než 14let. Před několika lety jsem si sama prošla onemocněním kůže v obličeji. Dnes ve svém studiu pomáhám lidem s jejich problémy kůže a navracím tak ženám zpět jejich krásu a ztracené sebevědomí. Je mi potěšením Vás pozvat do svého studia v Rychnově nad Kněžnou, kde je mým cílem, aby všechny klientky odcházely odpočaté a příjemně naladěné. Součástí mého studia je i prodejna s unikátní přírodní suchou kosmetikou Secret of Beauty.

Ráda zodpovím jakoukoli vaši otázku, poradím a pomohu vám vybrat ten správný produkt pro péči o vaši pokožku.

Když žena získá sebevědomí a začne si věřit, neuvěřitelně zkrásní


Tato kosmetika je určena pro všechny, kteří chtějí o svou kůži pečovat a nechtějí tak ohrozit své zdraví. Slýcháme to neustále "stres je tichý zabiják". Problém je v tom, že si neuvědomujeme, že nejen stres je důvodem, proč se z naší kůže vytratila přirozená záře. Naše životní prostředí je plné volných radikálů a trh je zaplaven kosmetickými produkty s chemikáliemi. Proto vám nabízíme kosmetiku, která je 100% přírodní, obsahuje pouze minerály, soli a bylinky z horských pohoří Altaj. Kosmetika i kosmetické ošetření je navržené tak, aby změnily vaši pokožku na buněčné úrovni a znovu nastolily vaši vnitřní rovnováhu, krásu i ducha.

Co je kosmetika Secret of Beauty? Výrobky Tajemství krásy jsou vyrobeny výzkumnou a výrobní laboratoří "LN-Cosmetics" ve městě Berdsk v Novosibirské oblasti v Rusku. Suchá kosmetika "Secret of Beauty" je inovativní produkt vytvořený ruskými vědci z oboru chemie, biofyziky a kosmetologie. Filozofií společnosti Secret of Beauty je vyrábět kosmetické produkty bez použití chemie, pouze s využitím znalostí o léčebných vlastnostech minerálů, solí a rostlin.

Základním produktem společnosti Secret of Beauty je Lithocomplex. Lithos-latinsky kámen. Unikátní komplex minerálů (zeolit) a solí 100% organických. Žádné syntetické látky, konzervanty ani barviva. Lithocomplex je jedinečný suchý prášek pro hloubkovou očistu kůže. Obnovuje schopnost kolagenu vázat vodu, normalizuje suchou, smíšenou a mastnou kůži a posiluje syntézu kolagenu. Efektivně očišťuje kůži od libovolných nečistot, poskytuje šetrný peeling, nasycuje kůži vláhou, snižuje suchost, zpevňuje, pomáhá zbavit se akné, rozšířených porů, černých teček, odstraňuje mastný lesk, vyhlazuje, osvěžuje, podporuje syntézu mladého kolagenu, zmenšuje hloubku vrásek, posiluje působení krémů a masek.

Žádné testování na zvířatech, žádná chemie.

Chemie, stejně jako nepatří do jídla, nepatří ani do kosmetiky. Co nemůžete jíst, nemůžete dávat ani na svou kůži. Proto chtějte i pro sebe a svou pleť tu nejlepší péči a buďte si vždy vědomi toho, co svému tělu dáváte.